Відгуки про компанію Bakery
- Наталія Д.
- Дмитро Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовляю вже вдруге.
Дуже смачні джеми.
Із задоволенням їмо всією родиною.
Діти взагалі в захваті.Євген Б.Угода на маркетплейсі Prom.uaЗазвичай рідко, пишу відгуки, але це якраз той випадок.
Дуже смачно та корисно, ще 0 цукру!
Усім, раджу!!!Дмитро К.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Ірина М.
дуже задоволений замовленням. Діти їдять із задоволенням. буду постійним клієнтом
Максим К.Угода на маркетплейсі Prom.uaДжем понравился. Нежный вкус, приятный натуральный аромат. Идеально подходит к сыру. С блинчиками тоже очень вкусно. Рекомендую.
Александра С.- Марина М.
- Анастасія М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Анастасія М.