Відгуки про компанію Bakery
- Оксана Б.
Дуже смачно і, що приємно, без цукру
На 100% рекомендуюЄвген Б.Угода на маркетплейсі Prom.uaЦе неймовірно смачно!!! Обов'язково пораджу рідним і знайомим. Дякую!!!
Алла Г.- Віктор Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Сергій Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Надія В.
- Наталья Ш.
Спасибо большое 👍
Олег П.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Светлана Б.
дуже смачно