Відгуки про компанію Bakery
- Анна Г.
Вже вдруге беру джеми для діабетиків. Раджу спочатку обрати набір з 10 джемів, щоб визначити те що до смаку, а потім брати джеми які вподобали найбільше
Вікторія Б.- Анна Е.
- Виктория В.
Дуже смачні наповнення для випічки, з ними дуже легко працювати. Дякую за якісне і швидке виконання замовлення
Людмила Г.- Ігор Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Оксана Х.
Все дуже добре,смачно і душевно !!! Рекомендую всім,не пожалкуєте !!!
Олександр Л.Дуже смачні джеми без цукру!
Анастасия Р.Товар чудовий, гарне обслуговування, доставка швидка.
Але з ТРЬОХ замовлень у ДВОХ помилки з асортиментом:
- у наборі "8 перших смаків" не було джему "персик-маракуя", а поклали 2 "ананас-апельсин";
- у наборі "Натуральні соуси без цукру" замість томатного соусу (який дуже очікувала!) поклали гірчично-медовий (на мій смак найменш "вдалий". Не кажучи вже про алергію на мед - це мої проблеми)Милана О.