Відгуки про компанію Bakery
- Віталій О.
відмовилась від замовлення, оскільки після консультації за телефоном обрала інший набір джемів. Зроблю інше замовлення, бо джеми дуже смачні. Рекомендую продавця🫶
- Коментар продавця
Доброго дня!
Чекаємо замовлень від вас, дуже дякуємо за вашу оцінку)
Ганна П.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Лилия П.
- Світлана М.
- Ірина Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Елена Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Чудово і швидко, як завджи! Смачно та корисно, як завжди! Дуже рекомендую!
Костянтин К.- Євген С.
- Ерік С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ірина П.