Відгуки про компанію Bakery
- Надія В.
- Мария Н.
- Володимир З.
Дуже смачно)
Юлия А.- Олександр С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Тетяна О.
Між оформленням замовлення та його отриманням пройшов один день) дуже швидко і дуже смачні джеми! рекомендую!
Ольга З.Чудові продукти для тих, хто слідкує за здоровʼям і водночас любить солоденьке)
Ольга Б.- Людмила С.
Рекомендую! брала полуницю, дууже смачно!