Відгуки про компанію Bakery
Спробували полуничний джем без цукру, дуже смачно, густий і з цилими полуничками. Дуже сподобався. Дякуємо.
Вікторія Р.- Дарія П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
джеми неймовірно смачні, як зупинитися і не з'їсти все одразу 😄
дякую ❤️- Коментар продавця
Дякуємо за відгук) Чекаємо ваших наступних замовлень!)
Наталия Т.- Коментар продавця
- Оксана М.
Топові джеми, сунично-полуничний найулюбленіший! Дуже дякую за супершвидку відправку)
Євгенія П.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Олег Б.
- Владимир К.
Дякую, з вами приємно і смачно😊
- Коментар продавця
Раді, що вам сподобалось! Чекаємо ваших наступних замовлень)
Наталія Л.- Коментар продавця
- Юлія О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Швидка доставка, гарне пакування.Товар відповідає опису. Дякую