Відгуки про компанію Bakery
- Олександр М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Віталій Ш.
Дуже смачні джеми
Татьяна К.Замовляла вперше. Швидко відправили,ретельно упакували. Прийшло швидко,все ціле. Щойно продегустували,просто НЕЙМОВІРНО БОЖЕСТВЕННИЙ СМАК!!!Ніжне,не приторне,чудово смакує і до чаю,і до млинців.СУПЕР))!Гарно дякуємо🥰🥰🥰.
Софія В.Все дуже добре! Смачні ,не калорійні солодощі те що треба!
станислава к.Щиро дякую Вам за хороший товар. Буду замовляти ще. Продавця рекомендую.
Наталія Ц.Товар прийшов дуже швидко. Але якістю шоколадного та вишневого наповнювача не задоволена взагалі. Повірила відгукам. Даремно витрачені кошти
Наталія А.- Олексій К.
- Наталія А.
Замовляю не вперше. Дуже смачна продукція та чудове обслуговування.
Оксана Д.