Отзывы о компании Bakery
- Лилия Ч.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
замовлення прийшло на слідуючій день.Начинки смачні і не розвиваються!
Оксана Ф.Це неймовірно смачно! Замовлятиму ще! Дякую продавцеві!
Світлана П.- кононенко Ірина К.
- Сергей К.
- Ніна Я.
- Наталія Д.
все супер. доставка, ціна. карамель просто бомба. абрикос вкуснюча. раджу.
Наташа К.- Наталія Д.
сервіс чудовий, усе швидко й чітко. А крім того ще й джем смачний. дякую. рекомендую.