Отзывы о компании Bakery
- Наталія Ч.
Дуже дякую, все сподобалось. Буду ще замовляти. Замовлення прийшло швидко. Гарно запаковано.
Товар супер, смачно. Усім рекомендую.Виктория М.- Володимир Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Джеми сьогодні отпимал і вже всі спробували. Дуууже смачні!!! Дякую!
Леся К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Людмила О.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Тетяна П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Неля Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Олександр Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Юлия К.
Шикарно. Моя мама діабетик в захваті. Неприторні смаки і запахи. Гарно впакований товар. Перші джеми без цукру які мамі сподобалися, а перепробувала вона багато різних виробників.
Артем К.