Отзывы о компании Bakery
Дуже смачні начинки, діти замінили) дуже зручно отримати на розетці. Дякую.
Ірина Д.Сделка на маркетплейсе Prom.uaДуже якісні та смачні продукти. Рекомендую!!!
Владлена Б.Сделка на маркетплейсе Prom.uaНа жаль, шоколадна начинка має крайній термін споживання. Прикро і неприємно
У полуниці занадто відчувається крохмаль- Комментарий продавца
Доброго дня, Лілія!
Дякую за ваш коментар і нам дуже прикро, що ваш досвід з нашими продуктами був не цілком позитивний.
Підскажіть, будь ласка, що ви маєте на увазі під крайнім терміном придатності?Маєте на увазі напис на відерці "Вжити до"?
Стосовно крохмалю в продуктах, дякую за зауваження, ми врахуємо це надалі та будемо працювати над новим рецептом.
Лілія К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
Дуже смачні джеми,а головне без шкоди для здоров'я! Швидка доставка! Рекомендую!
Лілія Б.- Валерій С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Юрій К.
Скуштував, смачно. Скоріш за все буду замовляти ще.
Олександр О.- Юлія Ш.
- Герасимова Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Як завжди чудово!